• cart

Čalouněné bloky Arches, různé rozměry

Objevte čalouněné bloky ve tvaru obloučků, které vám mohou připomínat oblaky, lesnaté vrcholky nebo třeba kopečky zmrzliny. Jsou určené hlavně pro postele nebo místa v rohu místnosti... Celý popis chevron

check Ihned k odeslání
4 180 Kč
174 €

Popis produktu

Objevte čalouněné bloky ve tvaru obloučků, které vám mohou připomínat oblaky, lesnaté vrcholky nebo třeba kopečky zmrzliny. Jsou určené hlavně pro postele nebo místa v rohu místnosti. Použít můžete jen jedno nebo přes roh připojit i druhé. Do čela postele se hodí blok o rozměru š90 x v80 cm a podél stěny postele pak š137 x v80 cm.
 
Využití najdou také na zdi u země, kde si rádi sedáte a hrajete, vytvoříte tak snadno krásný koutek s příjemným posezením. 
 
Bloky jsou potaženy hebkým semišovým materiálem, který je velmi pevný s vysokým počtem otěrů. Jedná se o materiál vhodný k čalounění gaučů, neošoupe se a snadno ho můžete udržovat běžnými čistícími prostředky na čalounění.
 
Ke zdi čelo snadno připevníte pomocí kovových protikusů, které jsou přiloženy. Součástí nejsou pouze vruty k uchycení protikusu ke zdi, ty je potřeba zvolit podle materiálu stěny. 
 
Vybrat si můžete z bloků o rozměrech:
š90 x v80 cm
š137 x v80 cm
 
 Bloky je možné vytvořit jej i v jiném rozměru, dle vašeho přání.  Tyto jsou v mátově zelené barvě. Změnit lze také barevnou kombinaci, barvu si jednoduše vyberte ze vzorníku a připište nám ji do poznámky k objednávce nebo nás kontaktujte!
 
Výrobce: Vigvam design
Materiál: 100% polyester

 

Čekejte prosím...
cross