• cart

Čalouněné bloky Popsicle, různé rozměry

Čalouněné bloky z dílny Vigvam design můžete využít hned několika způsoby a je téměř jisté, že pro ně najdete i další skvělá kreativní použití v interiéru. Každý blok je samostatný a můžete si tak zvolit jejich ideální kombinaci podle svého... Celý popis chevron

check Ihned k odeslání
1 980 Kč
83 €

Popis produktu

Čalouněné bloky z dílny Vigvam design můžete využít hned několika způsoby a je téměř jisté, že pro ně najdete i další skvělá kreativní použití v interiéru. Každý blok je samostatný a můžete si tak zvolit jejich ideální kombinaci podle svého. 
Například kombinací dvou 25 cm širokých a jednoho 40 cm širokého bloku získáte čelo ke klasické jednolůžkové posteli. Stačí pokračovat kombinací tří 25 cm a tří 40 cm (nebo 2x40 a 5x25)  a získáte krásný mantinel i na boční straně postele. 
Využít je můžete také podél zdi či v rohu, kde skvěle doplní hrací, cvičební nebo relaxační koutek.
 
Bloky jsou potažena kvalitním, hebkým sametem, který je velmi pevný a odolný proti otěru. Neošoupe se a lehce ho můžete udržovat běžnými čistícími prostředky na čalounění.
Ke zdi je snadno připevníte pomocí kovových úchytů, které jsou přiloženy. Součástí balení nejsou jen vruty, ty je potřeba zvolit podle materiálu stěny.
 
Vybrat si můžete z bloků o rozměrech:
40x90 cm
40x65 cm
25x80 cm
25x50 cm
 
Bloky je možné vytvořit jej i v jiném rozměru, dle vašeho přání.  Bloky jsou v šedo-béžové barvě. Změnit lze také barevnou kombinaci, barvu si jednoduše vyberte ze vzorníku a připište nám ji do poznámky k objednávce nebo nás kontaktujte!
 
Barvy ze vzorníku: č. 3
Výrobce: Vigvam design
Materiál: 100% polyester

 

Čekejte prosím...
cross