• cart

Čalouněné čelo postele Cloud 90 cm, různé barvy

Představujeme Vám tvarovaná čalouněná čela postelí, která využijete k válendě pro jednoho i k letišti, můžete je také použít podél delší stěny mezi postelí a zdí... Celý popis chevron

check Ihned k odeslání
4 800 Kč
200 €

Popis produktu

Představujeme Vám tvarovaná čalouněná čela postelí, která využijete k válendě pro jednoho i k letišti, můžete je také použít podél delší stěny mezi postelí a zdí. Lze umístit jedno do čela nebo dvě podél delší strany postele. Výborně se hodí pro děti i dospělé. Čela mají šířku 90 cm ve spodní části, která přiléhá k posteli a poté se rozšiřují na 110 cm v nejširším místě. Pro čela postelí umístěných v rohu místnosti, máme v nabídce mraky, které jsou seříznuty dle pozice postele buď z levé nebo pravé strany. Jejich nákresy najdete ve fotogalerii.
Pokud potřebujete s výběrem poradit, kontaktujte nás!
 
Využití najdou také na zdi u země, kde si rádi sedáte a hrajete, vytvoříte tak snadno krásný koutek s příjemným posezením. 
 
Čela jsou potažena hebkým semišovým materiálem, který je velmi pevný s vysokým počtem otěrů. Jedná se o materiál vhodný k čalounění gaučů, neošoupe se a snadno ho můžete udržovat běžnými čistícími prostředky na čalounění.
 
Ke zdi čelo snadno připevníte pomocí kovových protikusů, které jsou přiloženy. Součástí nejsou pouze vruty k uchycení protikusu ke zdi, ty je potřeba zvolit podle materiálu stěny. 
 
Barvu si vyberte ze vzorníku a připište nám ji do poznámky k objednávce nebo nás kontaktujte! Čelo můžete také doplnit čalouněnou nástěnkou, která je krásným doplňkem, který zopakuje motiv čela postele například nad stolem.
Pokud Vás čelo postele zaujalo, ale měli byste zájem o jiný tvar, kontaktujte nás!
 
Rozměry: 90 x 90/110 cm
Výrobce: Vigvam design
Materiál: 100% polyester

 

Čekejte prosím...
cross