• cart

Příběh

Představuji vám Vigvam design, českou značku originálních textilních výrobků do dětských pokojíčků, kterou jsem založila v roce 2013. Od té doby pro vás s šesti kolegyněmi s péčí navrhujeme, tiskneme a šijeme v naší malé dílně, kde nám záleží na kvalitě, originalitě i dobře odvedené práci.

Najdete u nás propracované dětské teepee /týpí/ stany, tvarované i klasické polštářky, koše na hračky, čalouněná čela k postelím a postýlkám i taburetky s prostorem na uschování hraček, sedací puffy a mnoho dalších originálních kousků. S jejich výběrem si u nás můžete pohrát, kombinovat navržené kolekce nebo nás oslovit s požadavkem na úpravu designu a tím sami dotvořit konečný výsledek, který pak dokonale vynikne ve vašem domově.

 

V našem e-shopu i kamenné prodejně najdete také výrobky dalších námi důkladně ověřených výrobců, které vám rádi doporučíme. Objevit u nás můžete kouzelné lampičky značky Little lights nebo pohádkové baldachýny Cotton sweets. Zamilujete se do plyšových dekorací Loveme decoration a to zdaleka není vše. Dohromady máme 14 dětí a vnoučat, takže pro vás stále objevujeme nové a neokoukané dekorace a hračky, které vás okouzlí.

 

Vše si můžete prohlédnout v našem plzeňském showroomu v Rooseveltově ulici č. 20 od pondělí do pátku od 8:30 do 18:00 hodin. Ráda vám poradím také na svém telefonu 724 516 735 nebo můžete kontaktovat kolegyni Lenku na e-mailu info@vigvamdesign.cz. Neváhejte se nás zeptat na kombinace barev, materiály, údržbu i velikosti. Pokusíme se vám vyhovět také se zakázkovými objednávkami.

Děkuji, že jste navštívili náš e-shop a přeji ať se Vám u nás líbí!

Lucie Koudelová, zakladatelka Vigvam design

Čekejte prosím...
cross