• cart

Swallow Balanceboard

Nové pojetí tradičního balance boardu. Utukutu Swallow balanceboard je speciálně navržený pro děti i dospělé. Balanční deska velmi účinně pomáhá s vytvořením smyslu pro rovnováhu, posílení nohou a celkové kondice. Zlepšuje motorické schopnosti. Využijete pro koncentrační i relaxační trénink. Celý popis chevron

Zboží není na skladě

Toto zboží není aktuálně na našem skladě. Pokud si přejete být informováni v případě naskladnění zboží, vyzkoušejte tlačítko "Kdy bude skladem?".

cross Na dotaz
3 090 Kč
129 €

Další produkty z této kolekce

chevronslim
chevronslim

Popis produktu

Nové pojetí tradičního balance boardu. Utukutu Swallow balanceboard je speciálně navržený pro děti i dospělé. Balanční deska velmi účinně pomáhá s vytvořením smyslu pro rovnováhuposílení nohou a celkové kondice. Zlepšuje motorické schopnosti. Využijete pro koncentrační i relaxační trénink.
Speciální Utukutu vlny zajišťují možnost odstupňování obtížnosti
Jako víceúčelovou a rehabilitační pomůcku Swallow Balance board používáme pro stabilizaci a mobilizaci těla také ve zdravotním cvičení a v terapeutické oblasti. Je vhodná pro trénink boardsportů, ale i dalších, které vyžadují hbitost a tělesnou koordinaci.
Stačí vám dvoumetrový otevřený prostor. 
Začátečníkům doporučujeme používat Swallow na koberci.
 
Specifikace
Materiál: vrstvené bukové dřevo s jedinečnou přírodní kresbou,
Povrch: vodou ředitelné barvy,
Rozměr: 80 x 30 cm, Váha: 3 kg,
Nosnost: 200 kg,
Životnost: do spálení
Doporučený věk: 5+
 
Bezpečnostní doporučení
Swallow balanceboard není hračka. Vždy používejte pod dohledem dospělé osoby. Swallow je určeno k domácímu použití. Při používání venku může dojít k rychlejšímu opotřebení dřeva, proto doporučujeme používat na měkké podložce.

Mohlo by se vám líbit

chevronslim
chevronslim
Čekejte prosím...
cross