• cart

Rozhoupané karty

Doplňte houpací prkno, zapojte smysly a vychutnejte si naše vymazlené kartičky s Utukutu Houpacím prknem nebo Woudie. Kartičky vás budou potichu doprovázet při společných rodinných chvílích, a když budete chtít, dodají vám inspiraci... Celý popis chevron

Zboží již není dostupné

Omlouváme se, ale zboží již není dostupné v našem sortimentu z důvodu ukončení výroby. Prosím zvolte jinou alternativu. Děkujeme.

Další produkty z této kolekce

2 460 Kč
103 €
2 690 Kč
112 €
2 690 Kč
112 €
chevronslim
chevronslim

Popis produktu

Tyto karty vznikly spojením 3 žen. Spojením barevných ilustrací, rozhoupaných básniček a  voňavého dřeva. Básničky a metodiku cvičení připravila Tereza Dědková, která vede skvělou školu jógy pro děti. 
Barvy a eleganci kartám vetkla Karolína Shipstead, která kromě kreslení vede ke zpěvu anglickou školu.
A konečně to voňavé dřevo. To se do svých podob rodí u nás v dílně.Do podob houpacích prken a dalších pohybových hraček a pomůcek pro děti a dospělé, na které je tato sada kartiček ušitá.
 
Cvičení jsme koncipovali pro dospělé a děti od 3 let. 
Zapojte smysly a vychutnejte si naše vymazlené kartičky s Utukutu Houpacím prknem nebo Woudie. 
Kartičky vás budou potichu doprovázet při společných rodinných chvílích, a když budete chtít, dodají vám inspiraci.
 
V sadě je 13 oboustranně laminovaných karet velikosti A5. Na každé kartě je ilustrovaný obrázek s provedením cviku na jedné straně a na druhé straně najdete básničku plus krátký popis
Rozhoupané karty jsou vhodné pro práci s děti samostatně i ve skupině. Jsou dostatečně veliké, abyste mohli kartu s cvikem ukazovat a u toho četli básničku dětem, které si je postupně zapamatují.
Karty jsou převázany gumičkou a cestují k vám v obálce. Pro každodenní použití je nechte volně například v dětské knihovničce, aby na ně dítě vidělo a samo vyvolávalo akci.
Čekejte prosím...
cross