• cart

Čalouněné čelo postele Rainbow Fairy, 90 cm

Představujeme Vám tvarovaná čalouněná čela postelí z dílny Vigvam design. Využijete je k válendě pro jednoho i k manželské posteli. Rovněž je můžete použít podél delší stěny mezi postelí a zdí. Zkrátka výborně se hodí pro děti i dospělé. Oblíbená jsou také na zdi u země, kde si rádi sedáte a hrajete, vytvoříte tak snadno krásný koutek s příjemným posezením... Celý popis chevron

check Ihned k odeslání
5 850 Kč
244 €

Popis produktu

Představujeme Vám tvarovaná čalouněná čela postelí z dílny Vigvam design. Využijete je k válendě pro jednoho i k manželské posteli. Rovněž je můžete použít podél delší stěny mezi postelí a zdí. Zkrátka výborně se hodí pro děti i dospělé.
Oblíbená jsou také na zdi u země, kde si rádi sedáte a hrajete, vytvoříte tak krásný koutek s příjemným posezením.  
 
Čela jsou potažena kvalitním, hebkým sametem, který je velmi pevný a odolný proti otěru. Neošoupe se a lehce ho můžete udržovat běžnými čistícími prostředky na čalounění.
Ke zdi je snadno připevníte pomocí kovových úchytů, které jsou přiloženy, součástí balení nejsou jen vruty, ty je potřeba zvolit podle materiálu stěny.
 
Čelo ve tvaru duhy je 90 cm široké a 89 cm vysoké. Ale je možné vytvořit jej i v jiném rozměru, dle vašeho přání.
Změnit lze také barevnou kombinaci, barvu si jednoduše vyberte ze vzorníku a připište nám ji do poznámky k objednávce nebo nás kontaktujte!
 
Barvy ze vzorníku: č. 5, 1, 11
Rozměry: š90 x v89 cm
Výrobce: Vigvam design
Materiál: 100% polyester

 

Čekejte prosím...
cross