• cart

Čalouněné čelo postele Mermaid, 90 cm

Představujeme Vám tvarovaná čalouněná čela, která využijete nejen k posteli, ale také například na zdi u země, kde si rádi sedáte a hrajete. Vytvoříte tak snadno krásný koutek s příjemným posezením... Celý popis chevron

check Ihned k odeslání
5 650 Kč
235 €

Popis produktu

Představujeme Vám tvarovaná čalouněná čela, která využijete nejen k posteli, ale také například na zdi u země, kde si rádi sedáte a hrajete. Vytvoříte tak snadno krásný koutek s příjemným posezením.  
 
Čela jsou potažena kvalitním, hebkým sametem, který je velmi pevný a odolný proti otěru. Neošoupe se a lehce ho můžete udržovat běžnými čistícími prostředky na čalounění.
Ke zdi je snadno připevníte pomocí kovových úchytů, které jsou přiloženy, součástí balení nejsou jen vruty, ty je potřeba zvolit podle materiálu stěny.
 
Čelo ve tvaru lastury je ve spodní části 80 cm široké tak, aby se postupně rozšířilo na 96 cm, takže je vhodné i pro čela postelí o šířce 90 cm umístěná v rohu místnosti. Výška čela je 57 cm. Ale je možné vytvořit jej i v jiném rozměru, dle vašeho přání.
Změnit lze také barevnou kombinaci, barvu si jednoduše vyberte ze vzorníku a připište nám ji do poznámky k objednávce nebo nás kontaktujte!
 
Barvy ze vzorníku: č. 11
Rozměry: šířka dole 80cm (šířka v nejširším místě 96cm) x výška 57 cm
Výrobce: Vigvam design
Materiál: 100% polyester

 

Čekejte prosím...
cross