• cart

Popis produktu

Venkovní dětské teepee je ušito z nepromokavého materiálu a vybaveno stanovými kolíky, aby mohlo vzorovat větru i dešti. V teplých dnech oceníte dvě okénka, ta můžete zatáhnout roletkou. Teepee je velmi pevné, nepromokne a můžete jej proto nechat stát na zahradě, vzít ho dětem s sebou k vodě nebo na ryby. Nechte vyniknout dětskou fantazii a uvidíte, že mu malí indiáni najdou nevídané množství využití pro nejrůznější hry.
 
Toto teepee dodáváme samostatně bez podlážky a polštářků. Tyče a stanové kolíky v praktickém pytlíčku jsou samozřejmě součástí!
 
Údržba: Teepee stačí omýt vodou, ale pokud ho potřebujete vyprat v pračce zvolte teplotu 30°C a co nejnižší počet otáček, nechte dobře proschnout. Nesušte v sušičce.
 
Rozměry:
čtvercové teepee: rozměr spodní části - čtverec 110x110 cm, výška stanu 158 cm, délka dřevěných latí 180 cm
pětiúhelníkové teepee: rozměr spodní části - pětiúhelník o straně 90 cm (průměr opsaného kruhu 140 cm), výška stanu 156 cm, délka latí 180 cm
Big pětiúhelníkové teepee: rozměr spodní části - pětiúhelník o straně 120 cm (průměr opsaného kruhu 170 cm), výška stanu 170 cm, délka latí 240 cm
 
Materiál: 100% polyester
Výrobce: Vigvam design

Mohlo by se vám líbit

Čekejte prosím...
cross