• cart

Další produkty z této kolekce

chevronslim
chevronslim

Popis produktu

Teepee Vesper Chocolate & Gold stars  je ušito z lehkého mušelínu, díky tomu je velmi prodyšné a příjemné na dotek. Teepee v čokoládové barvě zdobí nádherné zlaté hvězdičky. Stan ve variantě "s podlážkou" je vybaven měkkou podlážkou z hebkého ale odolného sametu, na které se dětem bude krásně lenošit. K tomuto teepee dodáváme zelenomodrou podlážku, ale vybrat si můžete také jinou barvu: pudrově růžovou, šedou nebo krémově bílou - tuto volbu prosím připište do poznámky k objednávce. Pokud nebude poznámka vyplněna, dodáme stan se zelenomodrou podlážkou. Teepee je jednoduché a přitom velmi působivé. Hodí se pro dívky i chlapečky, stačí jen doladit atmosféru pomocí doplňků dle vašeho výběru, díky tomu si sami dotvoříte barevnou kombinaci, která vás nadchne!

Teepee si můžete objednat samostatně nebo s podlážkou. Pokud zvolíte variantu bez podlážky, není podlážka na fotografii součástí dodaného produktu. Dřevěné latě jsou vždy zahrnuty v ceně!

Dostupné velikosti:
ČTVERCOVÉ TEEPEE: podlážka 110 x 110cm, výška stanu 128 cm, výška stanu vč. latí 158cm, délka dřevěných latí 180 cm
PĚTIÚHELNÍKOVÉ TEEPEE: průměr podlážky 140cm, výška stanu 130 cm, výška stanu vč. latí 156cm délka dřevěných latí 180 cm
 
Všechna naše teepee jsou vybavena nenápadnými patenty, pomocí kterých snadno otevřete vchod a také jimi upevníte podlážku k všitým lištám stanu tak, aby ho Vaši malí indiáni ani při nejdivočejší hře nemohli převrhnout.
Design teepee můžeme upravit podle vašeho přání. Jakékoli požadavky stačí připsat do poznámky k objednávce.
Materiál: 100% bavlna
Lze prát na 30°C a sušit v sušičce. Není třeba žehlit, případně žehlete pouze zrubu.
Výrobce: Vigvam design

Mohlo by se vám líbit

chevronslim
chevronslim
Čekejte prosím...
cross