• cart

Teepee My Linen World, Rose

Toto úžasné přírodní teepee je ušito ze 100% lnu ve starorůžové barvě. Měkčený len je příjemný na pohled i na dotek, na teepee oceníte zajisté i ručně... Celý popis chevron

exclamation Dostupné do 3 dnů
3 550 Kč
148 €

Popis produktu

Toto úžasné přírodní teepee je ušito ze 100% lnu ve starorůžové barvě. Měkčený len je příjemný na pohled i na dotek, na teepee oceníte zajisté i ručně vyráběné bavlněné střapce, které lze před praním odepnout pomocí patentků. Kolekce My Linen World kombinuje jednoduchý design s drhanými "macramé" doplňky, bohémskými háčkovanými koberečky a rostlinnými motivy. Můžete si tak zvolit kombinaci, která bude vyhovovat vašemu interéru.
Teepee můžete také zakoupit s doplňky, kterými jsou podložka je v barvě teepee a také dva polštářky s knoflíky, jeden čtvercový a druhý kulatý.

Teepee si můžete objednat samostatně nebo s doplňky - podlážkou a dvěma polštářky. Pokud zvolíte variantu bez doplňků, nejsou podlážka a polštářky na fotografii součástí dodaného produktu. Dřevěné latě jsou vždy zahrnuty v ceně!
 
Dostupné velikosti:
ČTVERCOVÉ TEEPEE: podlážka 110 x 110 cm, výška stanu 128 cm, výška stanu vč. latí 158 cm, délka dřevěných latí 180 cm
PĚTIÚHELNÍKOVÉ TEEPEE: průměr podlážky 140cm, výška stanu 130 cm, výška stanu vč. latí 156cm délka dřevěných latí 180 cm
MINI TEEPEE: podlážka 100 x 100 cm, výška stanu 125 cm, výška stanu vč. latí 155 cm, délka latí 170 cm.
 
Všechna naše teepee jsou vybavena nenápadnými patenty, pomocí kterých snadno otevřete vchod a také jimi upevníte podlážku k všitým lištám stanu tak, aby ho Vaši malí indiáni ani při nejdivočejší hře nemohli převrhnout.
Design teepee můžeme upravit podle vašeho přání. Jakékoli požadavky stačí připsat do poznámky k objednávce.
Lze prát na 40°C a sušit v sušičce.
Výrobce: Vigvam design s.r.o.
Čekejte prosím...
cross