• cart

Další produkty z této kolekce

-25% (1 270 Kč)
950 Kč
40 €
-25% (1 270 Kč)
950 Kč
40 €
chevronslim
chevronslim

Popis produktu

Teepee do pokoje malých dobrodruhů se pyšní zasněženými vrcholy  a tu a tam i vysokohorským lesem. Vše v módních barvách šedé přecházející do bílé s černými bočními lištami. Víko vstupu do teepee je zcela odepíatelné a drží pomocí kontaktního zipu, který jde dětem snadno připnout, pokud chtějí mít ve stanu naprosté soukromí. Vchod stanu je kulatý, ale lze jej ve spodní části rozepnout, což dovolí i dospělému pohodlný vstup dovnitř.  Teepee můžete objednat ve variantě "s doplňky" včetně podlážky v medově žluté tlumené barvě a dvou polštářků z nichž jeden je kulatý s tmavězelenými smrky a bambulkovým lemem a druhý obdélníkový s šedými vrcholky hor.

 
Teepee si můžete objednat samostatně nebo s doplňky - podlážkou a dvěma polštářky. Pokud zvolíte variantu bez doplňků, nejsou podlážka a polštářky na fotografii součástí dodaného produktu. Dřevěné latě jsou vždy zahrnuty v ceně!
 
Dostupné velikosti:
ČTVERCOVÉ TEEPEE: podlážka 110 x 110cm, výška stanu 128 cm, výška stanu vč. latí 158cm, délka dřevěných latí 180 cm
PĚTIÚHELNÍKOVÉ TEEPEE: průměr podlážky 140cm, výška stanu 130 cm, výška stanu vč. latí 156cm délka dřevěných latí 180 cm
 
Všechna naše teepee jsou vybavena nenápadnými patenty, pomocí kterých snadno otevřete vchod a také jimi upevníte podlážku k všitým lištám stanu tak, aby ho Vaši malí indiáni ani při nejdivočejší hře nemohli převrhnout.
Design teepee můžeme upravit podle vašeho přání. Jakékoli požadavky stačí připsat do poznámky k objednávce.
Materiál: 35% bavlna, 65% polyester
Lze prát na 40°C a sušit v sušičce.
Výrobce: Vigvam design s.r.o.

 

Mohlo by se vám líbit

Čekejte prosím...
cross