• cart

Teepee Little Sailor

Něžné dívčí teepee s bílými stopami na světle růžovém podkladu je doplněné jemnou šedou barvu na bočních lištách. Vchod stanu zdobí bílá tylová záclonka... Celý popis chevron

Zboží není na skladě

Toto zboží není aktuálně na našem skladě. Pokud si přejete být informováni v případě naskladnění zboží, vyzkoušejte tlačítko "Kdy bude skladem?".

cross Na dotaz
2 990 Kč
125 €

Další produkty z této kolekce

chevronslim
chevronslim

Popis produktu

Námořnické teepee s tmavomodrými širokými pruhy a červenými lištami, červeným lemováním vchodu s velkými bílými bambulemi. Ve variantě "s doplňky" je zahrnuta tmavomodrá podlážka s prostřední všitou částí s malými mořskými koníky a dva polštářky s bambulkami: jeden s šikmými tmavomodrými proužky a červenými bambulkami a druhý s bílými kotvami na tmavomodré a bílými bambulemi.
Teepee si můžete objednat samostatně nebo s doplňky - podlážkou a dvěma polštářky. Pokud zvolíte variantu bez doplňků, nejsou podlážka a polštářky na fotografii součástí dodaného produktu. Dřevěné latě jsou vždy zahrnuty v ceně!
 
Dostupné velikosti:
ČTVERCOVÉ TEEPEE: podlážka 110 x 110cm, výška stanu 128 cm, výška stanu vč. latí 158cm, délka dřevěných latí 180 cm
PĚTIÚHELNÍKOVÉ TEEPEE: průměr podlážky 140cm, výška stanu 130 cm, výška stanu vč. latí 156cm délka dřevěných latí 180 cm
MINI TEEPEE: podlážka 100 x 100 cm, výška stanu 125 cm, výška stanu vč. latí 155 cm, délka latí 170 cm.
 
Všechna naše teepee jsou vybavena nenápadnými patenty, pomocí kterých snadno otevřete vchod a také jimi upevníte podlážku k všitým lištám stanu tak, aby ho Vaši malí indiáni ani při nejdivočejší hře nemohli převrhnout.
Design teepee můžeme upravit podle vašeho přání. Jakékoli požadavky stačí připsat do poznámky k objednávce.
Materiál: 100% bavlna
Lze prát na 40°C a sušit v sušičce.
Výrobce: Vigvam design s.r.o.

Mohlo by se vám líbit

chevronslim
chevronslim
Čekejte prosím...
cross