• cart

Další produkty z této kolekce

chevronslim
chevronslim

Popis produktu

Jednobarevné teepee ve světle šedém provedení s šedou tylovou záclonkou, černým lemováním vchodu a krásnými velkými střapci. Stan může být ve variantě "s doplňky" bílou podlážkou s černými smrčky a hodí se výborně pro kluky i holčičky. Je krásným úkrytem pro děti nejen v pokojíčku ale také v třeba v obývacím pokoji.
Tento stan nabízíme ve čtyřech základních barevných provedeních, které snadno vytvoříte pomocí vyměnitelných doplňků. Základ stanu je vždy stejný, stačí si jen vybrat barevné ladění doplňků, v nabídce jsou v barvách: černo-šedá - Black, tmavě růžová - Raspberry, mentolová - Mint nebo tyrkysová - Turquoise. Vybranou barevnou variantu nám připište do poznámky k objednávce.
Teepee si můžete objednat samostatně nebo s doplňky - podlážkou a dvěma polštářky. Pokud zvolíte variantu bez doplňků, nejsou podlážka a polštářky na fotografii součástí dodaného produktu. Dřevěné latě jsou vždy zahrnuty v ceně!
 
Dostupné velikosti:
ČTVERCOVÉ TEEPEE: podlážka 110 x 110cm, výška stanu 128 cm, výška stanu vč. latí 158cm, délka dřevěných latí 180 cm
PĚTIÚHELNÍKOVÉ TEEPEE: průměr podlážky 140cm, výška stanu 130 cm, výška stanu vč. latí 156cm délka dřevěných latí 180 cm
MINI TEEPEE: podlážka 100 x 100 cm, výška stanu 125 cm, výška stanu vč. latí 155 cm, délka latí 170 cm.
 
Všechna naše teepee jsou vybavena nenápadnými patenty, pomocí kterých snadno otevřete vchod a také jimi upevníte podlážku k všitým lištám stanu tak, aby ho Vaši malí indiáni ani při nejdivočejší hře nemohli převrhnout.
Design teepee můžeme upravit podle vašeho přání. Jakékoli požadavky stačí připsat do poznámky k objednávce.
Lze prát na 40°C a sušit v sušičce.
Výrobce: Vigvam design s.r.o.

Mohlo by se vám líbit

chevronslim
chevronslim
Čekejte prosím...
cross