• cart

Teepee Black Dot

Bílé teepee se spoustou nepravidelných černých flíčků je doplněno černým lemováním a celočernou polstrovanou podlážkou. Vchod zdobí velké, ručně vyráběné... Celý popis chevron

Zboží není na skladě

Toto zboží není aktuálně na našem skladě. Pokud si přejete být informováni v případě naskladnění zboží, vyzkoušejte tlačítko "Kdy bude skladem?".

cross Na dotaz
2 990 Kč
125 €

Další produkty z této kolekce

chevronslim
chevronslim

Popis produktu

Bílé teepee se spoustou nepravidelných černých flíčků je doplněno černým lemováním a celočernou polstrovanou podlážkou. Vchod zdobí velké, ručně vyráběné bambule a šmrnc mu dodává černá tylová záclonka. Hodí se pro chlapce i dívky, podle toho, komu je určeno také přizpůsobíme polštářky, které jsou stejně jako podlážka již zahrnuty v ceně stanu pokud zvolíte variantu "s doplňky". Zvolit si můžete dívčí s motivem zavřených očí nebo klučičí s černobílými silnicemi. Druhý polštářek v setu je vždy černý s bílým knoflíkem. Vybranou (dívčí nebo chlapeckou) variantu nám prosím připište do poznámky k objednávce.
Teepee si můžete objednat samostatně nebo s doplňky - podlážkou a dvěma polštářky. Pokud zvolíte variantu bez doplňků, nejsou podlážka a polštářky na fotografii součástí dodaného produktu. Dřevěné latě jsou vždy zahrnuty v ceně!
 
Dostupné velikosti:
ČTVERCOVÉ TEEPEE: podlážka 110 x 110cm, výška stanu 128 cm, výška stanu vč. latí 158cm, délka dřevěných latí 180 cm
PĚTIÚHELNÍKOVÉ TEEPEE: průměr podlážky 140cm, výška stanu 130 cm, výška stanu vč. latí 156cm délka dřevěných latí 180 cm
MINI TEEPEE: podlážka 100 x 100 cm, výška stanu 125 cm, výška stanu vč. latí 155 cm, délka latí 170 cm.
 
Všechna naše teepee jsou vybavena nenápadnými patenty, pomocí kterých snadno otevřete vchod a také jimi upevníte podlážku k všitým lištám stanu tak, aby ho Vaši malí indiáni ani při nejdivočejší hře nemohli převrhnout.
Design teepee můžeme upravit podle vašeho přání. Jakékoli požadavky stačí připsat do poznámky k objednávce.
Materiál: 100% bavlna
Lze prát na 40°C a sušit v sušičce.
Výrobce: Vigvam design s.r.o.

Mohlo by se vám líbit

Čekejte prosím...
cross