• cart

Pure Teepee

Bílé teepee zdobené bambulkami a bílou tylovou záclonkou se výborně hodí do moderních, jednoduše zařízených interiérů. Děti na něm zvlášť ocení kulaté... Celý popis chevron

check Ihned k odeslání
2 790 Kč
116 €

Další produkty z této kolekce

Popis produktu

Bílé teepee zdobené bambulkami a bílou tylovou záclonkou se výborně hodí do moderních, jednoduše zařízených interiérů. Děti na něm zvlášť ocení kulaté okénko! Va variantě "s doplňky" jej dodáváme se světle šedou podlážku s černými poutky a dvěma polštářky: černý s bílými mraky a bílý s černými plusy.
Teepee si můžete objednat samostatně nebo s doplňky - podlážkou a dvěma polštářky. Pokud zvolíte variantu bez doplňků, nejsou podlážka a polštářky na fotografii součástí dodaného produktu. Dřevěné latě jsou vždy zahrnuty v ceně!
 
Dostupné velikosti:
ČTVERCOVÉ TEEPEE: podlážka 110 x 110cm, výška stanu 128 cm, výška stanu vč. latí 158cm, délka dřevěných latí 180 cm
PĚTIÚHELNÍKOVÉ TEEPEE: průměr podlážky 140cm, výška stanu 130 cm, výška stanu vč. latí 156cm délka dřevěných latí 180 cm
MINI TEEPEE: podlážka 100 x 100 cm, výška stanu 125 cm, výška stanu vč. latí 155 cm, délka latí 170 cm.
 
Všechna naše teepee jsou vybavena nenápadnými patenty, pomocí kterých snadno otevřete vchod a také jimi upevníte podlážku k všitým lištám stanu tak, aby ho Vaši malí indiáni ani při nejdivočejší hře nemohli převrhnout.
Design teepee můžeme upravit podle vašeho přání. Jakékoli požadavky stačí připsat do poznámky k objednávce.
Lze prát na 40°C a sušit v sušičce.
Výrobce: Vigvam design s.r.o.
Čekejte prosím...
cross