• cart

Popis produktu

Teepee s černými půlměsíci na bílé, s bílou špičkou a tylovou záclonkou v tmavém provedení, která se krásně se hodí do moderních pokojíčků. Skvělým oživením stanu jsou velké barevné bambule umístěné u šňůrek na zavření vchodu. Ve variante "s doplňky" je stan vybaven oboustrannou podlážkou v tmavě růžové a mentolové barvě a dvěma polštářky: jeden s mentolovými pruhy a růžovým lemem a druhý růžový s bílými obláčky a černým lemem.
Teepee Half Moon nabízíme také v chlapeckém provedení - tedy s podlážkou vmodré barvě a odpovídajícími bambulemi i polštářky. Variantu  pro chlapce naleznete zde.
Teepee si můžete objednat samostatně nebo s doplňky - podlážkou a dvěma polštářky. Pokud zvolíte variantu bez doplňků, nejsou podlážka a polštářky na fotografii součástí dodaného produktu. Dřevěné latě jsou vždy zahrnuty v ceně!
 
Dostupné velikosti:
ČTVERCOVÉ TEEPEE: podlážka 110 x 110cm, výška stanu 128 cm, výška stanu vč. latí 158cm, délka dřevěných latí 180 cm
PĚTIÚHELNÍKOVÉ TEEPEE: průměr podlážky 140cm, výška stanu 130 cm, výška stanu vč. latí 156cm délka dřevěných latí 180 cm
MINI TEEPEE: podlážka 100 x 100 cm, výška stanu 125 cm, výška stanu vč. latí 155 cm, délka latí 170 cm.
 
Všechna naše teepee jsou vybavena nenápadnými patenty, pomocí kterých snadno otevřete vchod a také jimi upevníte podlážku k všitým lištám stanu tak, aby ho Vaši malí indiáni ani při nejdivočejší hře nemohli převrhnout.
Design teepee můžeme upravit podle vašeho přání. Jakékoli požadavky stačí připsat do poznámky k objednávce.
Materiál: 100% bavlna
Lze prát na 40°C a sušit v sušičce.
Výrobce: Vigvam design s.r.o.

Mohlo by se vám líbit

chevronslim
chevronslim
Čekejte prosím...
cross