• cart

Další produkty z této kolekce

3 190 Kč
133 €
-25% (1 270 Kč)
950 Kč
40 €
-11% (470 Kč)
420 Kč
18 €
chevronslim
chevronslim

Popis produktu

Kulatý vchod bílého teepee je lemovaný jemným květinovým věncem stejně jako lem spodních stran stanu. Teepee s originálním designem potěší malé víly a ideálně doplní jejich pokojíček. Pokud zvolíte variantu s doplňky poslouží bílé kulaté polštářky s bambulkovým lemem k příjemnému posezení uvnitř teepee. Podlážka je jednobarevná, světle růžová. Vchod stanu je kulatý, ale lze jej ve spodní části rozepnout, což dovolí i dospělému pohodlný vstup dovnitř.
Teepee si můžete objednat samostatně nebo s doplňky - podlážkou a dvěma polštářky. Pokud zvolíte variantu bez doplňků, nejsou podlážka a polštářky na fotografii součástí dodaného produktu. Dřevěné latě jsou vždy zahrnuty v ceně! 
 
Dostupné velikosti:
ČTVERCOVÉ TEEPEE: podlážka 110 x 110cm, výška stanu 128 cm, výška stanu vč. latí 158cm, délka dřevěných latí 180 cm
PĚTIÚHELNÍKOVÉ TEEPEE: průměr podlážky 140cm, výška stanu 130 cm, výška stanu vč. latí 156cm délka dřevěných latí 180 cm
 
Všechna naše teepee jsou vybavena nenápadnými patenty, pomocí kterých snadno otevřete vchod a také jimi upevníte podlážku k všitým lištám stanu tak, aby ho Vaši malí indiáni ani při nejdivočejší hře nemohli převrhnout.
Design teepee můžeme upravit podle vašeho přání. Jakékoli požadavky stačí připsat do poznámky k objednávce.
Materiál: 35% bavlna, 65% polyester
Lze prát na 40°C a sušit v sušičce.
Výrobce: Vigvam design s.r.o.

Mohlo by se vám líbit

Čekejte prosím...
cross