• cart

Zlaté mléko směs koření

Sápe se na vás nějaká ta viróza či nachlazení a jste zastánci přírodní medicíny? Díky zlatému mléku s nimi hravě zatočíte! Celý popis chevron

exclamation Dostupné do 1 dne
200 Kč
8 €

Další produkty z této kolekce

chevronslim
chevronslim

Popis produktu

 

 

Směs koření Zlaté mléko je určena na přípravu stejnojmenného tradičního ajurvédského nápoje, který se používá v jihovýchodní Asii pro své blahodárné účinky již po staletí. Ingredience v něm obsažené mají vysoké protizánětlivé, antioxidační a regenerační účinky a stimulují přirozenou obranyschopnost organismu. Hotový životabudič! Tento životodárný nápoj je dobré popíjet večer před spaním, a to nejen když na nás něco leze, ale také v případě zažívacích obtíží, problémů se spánkem či nervozitě. Působí také preventivně proti různým civilizačním chorobám, jelikož stimuluje imunitu a zároveň zklidňuje a regeneruje organismus. Na zdraví!

Díky elegantní znovupoužitelné plechové krabičce je Zlaté mléko krásným dárkem, třeba jako doplněk ke GoodGlass! ????

Zobrazit podrobnější informace o výrobku Skrýt podrobnější informace o výrobku

 

 

Složení: Kurkuma mletá bio (Indie), Skořice cejlonská mletá bio (Srí Lanka), Pepř černý mletý

Návod k přípravě: Do hrnce přidejte 250 ml mléka, 1,5 lžičky směsi koření, 1 lžičku ghí/kokosového oleje, přiveďte k varu a nechte několik minut probublávat. Zceďte a doslaďte medem/datlovým sirupem. Na zdraví!
Kompletní recept v článku na blogu: https://mygoodways.com/cs/blog/blahodarne-zlate-mleko/

Hmotnost: 75 gramů

Jak a kde jsou naše čaje vyráběny?
Čaje a směsi koření GoodWays jsou ručně míchány na jižní Moravě v naší spřátelené firmě Bylinca. Bylinca je malá rodinná firma z Břeclavi, která se specializuje na bylinkové čaje a koření.  Dbá na kvalitu nejen surovin, u nichž je důležitá chuť, vůně i vzhled, ale také obalů, které nahrazují těmi z obnovitelných zdrojů. Jde poznat, že to co dělají, dělají srdcem!

Mohlo by se vám líbit

chevronslim
chevronslim
Čekejte prosím...
cross