• cart

GoodGlass Thermo láhev 450ml

GoodGlass Thermo lahev je skleněný infuzér přizpůsobený modernímu životnímu stylu. Je vyrobený z pečlivě vybraných materiálů, které jsou šetrné nejen pro člověka, ale také k životnímu prostředí... Celý popis chevron

exclamation Dostupné do 1 dne
690 Kč
29 €

Popis produktu

Čiré sklo, přírodní bambus a nerezová ocel se spojují v jedno a vytváří z GoodGlass Thermo krásnou designovou lahev, kterou budeš chtít mít všude s sebou.

Díky dvoudílnému filtru a dvojité stěně z borosilikátového skla má univerzální použití a lze jej použít jak na teplé, tak i na studené nápoje. Nepálí a udržuje nápoj na příjemně pitelné teplotě po dobu 2-3 hodin.

Má dvě různé velikosti, aby naplňovala rozdílné potřeby a požadavky každého z nás. Záleží ti na snadné přenosnosti a skladnosti v tašce? Zvol menší 350 ml GoodGlass. Je perfektní na tvé kafe „to go“! Nebo jsi neustále v pohybu a potřebuješ větší množství svého oblíbeného čaje neustále při ruce? Větší 450 ml GoodGlass je pro tebe jasnou volbou! S výběrem té ideální lahve ti může pomoct náš článek Jak vybrat svou osobní lahev.

 

Zobrazit podrobnější informace o výrobku Skrýt podrobnější informace o výrobku

Návod k použití
Před prvním použitím svou lahev důkladně umyjte. Samotné sítko může přijít do myčky. Skleněnou lahev GoodGlass z bezpečnostních důvodů do myčky vkládat nedoporučujeme. Víčko z přírodního bambusu je třeba mýt ručně a nenechávat jej po delší dobu ve vodě, aby nepopraskalo nebo se jinak neznehodnotilo.

Mohlo by se vám líbit

chevronslim
chevronslim
Čekejte prosím...
cross