• cart

GoodBag taška na nakupování běžová

Zpříjemněte si nakupování s taškou GoodBag! GoodBag je unikátní taška, která je díky své odolnosti a chytrému systému vnitřních kapes určena na nakupování v bezobalových obchodech, farmářských trzích, ale i běžných obchodech s potravinami... Celý popis chevron

exclamation Dostupné do 1 dne
640 Kč
27 €

Další produkty z této kolekce

180 Kč
8 €
chevronslim
chevronslim

Popis produktu

 6 vnitřních kapes prakticky rozděluje prostor tašky tak, aby jste si mohli nakoupené potraviny jednoduše zorganizovat a sklenice či zavařovačky o sebe při chůzi neťukaly. Vnější kapsička poslouží na drobnější předměty či peněženku. GoodBag je ručně vyrobena z kvalitní 100% bavlny a pratelného papíru v České republice.

Již žádné ťukání sklenic o sebe. Revoluce v bezobalovém nakupování je tady!

Zobrazit podrobnější informace o výrobku Skrýt podrobnější informace o výrobku

Údržba:
prát na 30°C nebo nejlépe ručně
žehlit na střední teplotu
nebělit
nečistit chemicky

Jak a kde je GoodBag taška na nakupování vyráběna?
Naše GoodBag taška na bezobalové nakupování je, stejně tak jako všechny naše ostatní šité produkty, ručně vyráběna v malé dílně naší spřátelené firmy Vigvam design z Plzně. Vigvam design je česká firma, které záleží na kvalitě, originalitě a dobře odvedené práci a je proto naší srdcovkou již od začátku naší spolupráce. Naši představu nového produktu vždy dokážou naplnit a dovést k dokonalosti.
Stejně tak jako nám, jim záleží na kvalitě materiálů a jejich původu. GoodBag taška na nakupování je vyrobena z kvalitní 100% biobavlny.

Mohlo by se vám líbit

Čekejte prosím...
cross