• cart

Le Toy Van Domeček pro panenky Palace

Skutečně luxusní domeček pro panenky, vhodný pro ubytování i královské rodiny. Nejvyšší domeček v jedinečném designu Le Toy Van je vymalován v neutrálních tónech... Celý popis chevron

exclamation Dostupné do 2 týdnů
14 574 Kč
607 €
check Doprava zdarma

Další produkty z této kolekce

chevronslim
chevronslim

Popis produktu

Skutečně luxusní domeček pro panenky, vhodný pro ubytování i královské rodiny. Nejvyšší domeček v jedinečném designu Le Toy Van je vymalován v neutrálních tónech a zavede všechny malé princezny do kouzelného světa objevování a fantazie. Detaily má ručně domalovávané zlatou barvou a vytváří tak jedinečný styl.

Pětipatrový domeček s odnímatelnou střechou, otevírací přední částí, okny a okenicemi v několika stylech, dvojitými dveřmi, krásným schodištěm propojující všechna patra napříč domečku a žebříkem vedoucím na půdní část nabízí tento domeček rozsáhlý herní prostor a dlouhodobou zábavu. Osm pokojů s rozdílnými tapetami si děti mohou elegantní vybavit nábytkem dle vlastní představy. Objímatelná část střechy odhalí nádherný půdní prostor, připravený k nastěhování nebo uložení rodinných pokladů. Svým designem se hodí do každého dětského pokoje či herny. Nechte svou představivost plynout tímto velkolepým sídlem. Vhodné pro panenky a postavičky do velikosti 15 cm. Vybavení domečku není součástí balení.

Domečky Le Toy Van pro panenky jsou vytvářeny s láskou pro celoživotní kouzelnou hru. Používají udržitelné postupy, etiku a vyrábí krásné dřevěné hračky, které dnes i pro další generace inspirují a rozvíjí představivost. 

Čekejte prosím...
cross