• cart

Polohovací polštářek „Nunito“ pro miminko

Polštářek slouží pro podporu rovnoměrného vývoje, pro ohraničení těla miminka, lepší vnímání tělesného schématu, zajišťuje miminku větší stabilitu... Celý popis chevron

exclamation Dostupné do 1 dne
890 Kč
37 €

Další produkty z této kolekce

-25% (1 270 Kč)
950 Kč
40 €
-25% (1 270 Kč)
950 Kč
40 €
-25% (1 270 Kč)
950 Kč
40 €
chevronslim
chevronslim

Popis produktu

Na trhu je spousta věcí pro miminko, na ty opravdu užitečné, se ale často zapomíná. Jednou z nich je i polohovací polštářek, který pomáhá miminku se rovnoměrně vyvíjet a poskytuje mu zejména v prvních týdnech pocity bezpečí a jistoty.

Tento příjemný hebký polštářek je šitý na míru nejmenším dětem. Nejvíce jej budete využívat v prvních měsících, ale jsem si jistá, že ani později se v žádné domácnosti neztratí.

K čemu slouží?

Polštářek slouží pro podporu rovnoměrného vývoje, pro ohraničení těla miminka, lepší vnímání tělesného schématu, zajišťuje miminku větší stabilitu. Oblast hlavy a ruček je volná, díky tomu může miminko na zádech otáčet hlavu a dívat se na obě strany, také umožňuje používat ručičky. Je vhodný pro polohování na záda a bok.

Materiály mají certifikát EU pro ekologii textilu OEKO-TEX Standard, polštářek šitý v české malé dílně Vigvam design v Plzni.

Jak polštářek používat?

            Polohovací polštářek využijete při polohování miminka na záda a boky. Když leží miminko na boku, položte polštářek jedním koncem za záda, střed mu vložte mezi nožičky, druhý konec bude mít miminko před sebou. Poloha na boku tak bude stabilnější a bude se v ní cítit jistěji*. Když děťátko leží na zádech, můžete mu dát polštářek pod nohy a ohraničit jeho prostor, hlavička není omezena v pohybu do stran a může se dále volně přirozeně vyvíjet.

            X NEdoporučuji používat polohovací polštář, když je miminko na bříšku. Někdy se můžete setkat s tím, že se dětem podkládá hrudník, aby se jim lépe dařilo pasení koníčků. Toto podkládání hrudníku nemá žádné opodstatnění, spíše naopak. Aby miminko zvládlo pást koníky, musí se dobře opřít o ruce, což mu pokládání polštářem znemožňuje.

*Zároveň polštářek zabraňuje přetočení miminka z boku na bříško a tím i snižuje riziko SIDS (Syndrom náhlého úmrtí kojence). Zvýšené riziko SIDS je především při spánku v poloze na břiše. Pro jistotu použijte i aktivovaný monitor dechu.

Rozměry 70cm průměr 9cm

Materiál

Svrchní: 80% bavlna 20% polyester

Spodní potah: 100% bavlna

Vnitřní výplň: z anti-alergického dutého vlákna

Záruka kvality

- S láskou navrženo, vyrobeno a zabaleno v ČR

- Jedná se o český výrobek té nejvyšší kvality

- Materiál s nejpřísnější certifikací Oeko-tex Standard 100, I. třídy pro děti do 3 let

Péče:   Praní  pouze svrchní potah na 30 °C v pračce

Nepoužívejte sušičku!

Výrobce : Vigvam design pro Dětská fyzio máma.

Mohlo by se vám líbit

chevronslim
chevronslim
Čekejte prosím...
cross