• cart

Domeček pro panenky

Tento úžasný domeček pro panenky je naprostým hitem značky Dekornik. Jde o krásný kousek nábytku, který sestavíte snadno a za několik minut, nebudete k tomu potřebovat žádné šroubky, hřebíky ani lepidlo. Domeček se skládá pouze z dokonale zpracovaných výřezů z překližky natřených ekologickým lakem... Celý popis chevron

exclamation Dostupné do 2 týdnů
3 980 Kč
166 €

Popis produktu

Tento úžasný domeček pro panenky je naprostým hitem značky Dekornik. Jde o krásný kousek nábytku, který sestavíte snadno a za několik minut, nebudete k tomu potřebovat žádné šroubky, hřebíky ani lepidlo. Domeček se skládá pouze z dokonale zpracovaných výřezů z překližky natřených ekologickým lakem. 

Domeček je skutečně velký. Vnitřní hlavné stěna měří 

67 x 63 cm. Boční stěny mají rozměry 40 x 57 cm. Horizontální police jsou hluboké 20 cm a dveře ve stěnách jsou vysoké asi 19 cm.

Celý dům má rozměr:
výška: 63 cm
šířka: 67 cm
hloubka: 40 cm

 

Rozměry domu jsou přizpůsobeny speciálně pro nejběžnější kolekce nábytku pro panenky (např. Djeco, Lidl), hračky Janod nebo malé myšky Maileg. Zjistíte, že je skvělý také jako garáž pro auta nebo ... základna pro transformery. Pohrajete si s ním na školu i na autoservis. 

Dům je oboustranný, na obou stranách hlavní zdi jsou dvě patra a čtyři pokoje. Zařídit si tak můžete osm pokojíčků!

Velmi užitečné je také vrchní madlo, určené pro rodiče. Díky němu můžete domeček přesunout aniž byste zkazili zábavu a rozbili vybavení! Během hry můžete bezpečně postavit domeček uprostřed místnosti a když je čas spát, stačí chytit rukojeť a bezpečně přesunout dům ke zdi, aby nezabíral místo v pokojíčku.

Čekejte prosím...
cross